Renunțăm la geografie? – material protest al profesorilor de geografie
Minora dată dipărută ieri, a fost găsită
Minora BACIU IULIA, s-a prezentat noaptea trecută, 4 spre 5 octombrie, la sediul poliției. Aceasta a fost internată intr-un centru de primire a copilului în regim de urgență.
În continuare se efectuează verificări pentru stabilirea împrejurărilor în care aceasta a părăsit domiciliul.
Reamintim că polițiștii botoșăneni au fost sesizați, astăzi, 4 noiembrie 2022, cu privire la faptul că o minoră, de 16 ani, din comuna Coșula, a părăsit domiciliul în mod voluntar, în noaptea de 3 spre 4 noiembrie 2022, iar până în prezent nu a revenit.
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.ziarebotosani.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.