Persoană rănită după ce un autoturism a intrat într-un cap de pod
Vineri 18 seprtembrie, în jurul orei 23:55, B.A. de 32 ani, din comuna Copălău, județul Botoșani, în timp ce conducea un autoturism pe DJ 208H, în localitatea Copălău, a pierdut controlul asupra direcției de mers, împrejurare în care autoturismul a părăsit partea carosabilă și s-a izbit într-un cap de pod.
Din accident a rezultat rănirea unui bărbat în vârstă de 35 de ani, pasager pe locul din dreapta față. Conducătoarea auto a fost testată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.
În cauză se efectuează cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.ziarebotosani.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.